NASLOVNICA / Novosti / Osmaši u Istri

Osmaši u Istri

Autor: Nikola Vuković

11. lipnja 2013.

Terenska nastava učenika osmog razreda ostvarena je u ponedjeljak, 10.lipnja 2013.

Učenici osmog razreda, njih 75 i četiri razrednika ostvarili su lijepu i sadržajnu terensku nastravu u Istri.

Polazak učenika bio je u 03.00 sati. Vožnja do Istre protekla je bez problema. Prvo mjesto oje smo posjetili bila je Fažana, nakon kratkog odmora krenuli smo brodom na Brijune. Obilazak Brijuna trajao je četiri sata. Učenici su sa zanimanjem pratili izlaganje vodića te razgledali znamenitosti Berijuna. Nakon povratka na kopno uslijedilo je kupanje u moru i slobodno vrijeme za učenike. Više od 30 učenika kupalo se u moru, nekolicina je iznajmila bicikle i na biciklima su razgledavali Fažanu, ostali su proveli vrijeme na plaži ili obližnjoj slastičarni. Popodnevni dio terenske nastave bili smo u Rovinju. Kratka šetnja gradom i razgledavanje znanemitosti imali su za cilj upoznavanje učenika s Rovinjom. Učenici su dobili dva sata slobodnog vremena za druženje i razonodu.

Cjelodnevna terenska nastava protekla je u najboljem redu, ostavreni su svi predviđeni sadržaji terenske nastave.

Ostale obavijesti

30. studenoga 2022.

Predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji

Na roditeljskom sastanku održanom 29.11.2022. predstavljene su dvije pristigle ponude za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji. […]

30. studenoga 2022.

POSJET GRADSKOJ KNJIŽNICI

Učenici od 1. do 4. razreda Odjela za učenike s teškoćama posjetili su Gradsku knjižnicu Đurđevac. Ondje su im tete […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content