NASLOVNICA / Novosti / Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Autor: Antonela Carek

15. listopada 2021.

Jučer, 14. listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije povodom Svjetskog dana oživljavanja. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su način pokazali kako pružiti prvu pomoć, ako se ikada zateknu u blizini osobe kojoj je takva pomoć potrebna i kojoj mogu spasiti život svojim brzim djelovanjem. Nakon predavanja i pokazne vježbe, učenici su i sami mogli isprobati kako pomoći unesrećenim osobama i tako na najbolji način naučili osnove pružanja prve pomoći. Svjetski dan oživljavanja obilježava se svake godine 16. listopada kako bi se podigla svijest o važnosti primjene oživljavanja.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content