Učenici 2.c razreda, jučer su obilježili Dan kravate u RH!
Za tu prigodu izradili su prigodne straničnike i informativke u obliku kravate, kao prepoznatljivog simbola naše domovine.
Svoje radove su poklonili učenicima i učiteljima naše škole i tako svečano obilježili Dan kravate.
Inače, Dan kravate proglasio je Hrvatski sabor 2008. godine, a na prijedlog ustanove Academia Cravatica. Odlučeno je da to bude 18. listopada jer je na taj dan 2003. godine izvedena spektakularna instalacija "Kravata oko Arene u Puli".
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]