NASLOVNICA / Novosti / Održano je 4. županijsko natjecanje Modelarske lige Kc-kž županije.

Održano je 4. županijsko natjecanje Modelarske lige Kc-kž županije.

Autor: Milan Kos

06. svibnja 2017.

U subotu, 29.04.2017. godine u Križevcima je održano 4. županijsko natjecanje Modelarske lige Koprivničko-križevačke županije.

I naša škola imala je svoje predstavnike.

Našu školu predstavljale su dvije ekipe i to:

-Ema Šiptar i Tea Pleško

-Karlo Grgičin i Luka Rogoz.

Zadatak je bio izraditi kutiju za alat od šperploče u vremenu tri sata.

Od ukupno jedanaest ekipa Ema i Tea osvojile su peto mjesto, a Karlo i Luka deseto mjesto.

Čestitke učenicima, od učitelja Milana Kosa koji ih je pripremao, na osvojenim rezultatima i uzornom predstavljanju škole.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]