NASLOVNICA / Novosti / Održane maškare u Đurđevcu

Održane maškare u Đurđevcu

12. veljače 2018.

U subotu, 10. veljače 2018., unatoč vrlo hladnom i tmurnom vremenu, našim su gradom prošetale maškare. Većinu maškara koje su se predstavile na Trgu svetog Jurja činili su učenici naše škole.

Nakon predstavljanja na pozornici ocjenjivački je sud imao zadatak ocijeniti najljepše i najorginalnije kostimirane skupine i pojedince. Najbolja skupina u kategoriji od prvog do četvrtog razreda bila je skupina učenika četvrtih razreda koji su bili Vesele meduze. U kategoriji od petog do osmog razreda najuspješniji su ove godine bili 5.a i 5.b razred, maskirani u Egipćanke i Egipćane. Proglašena je i najbolja vrtićka skupina te pojedinačne maske. Svi su pobjednici po kategorijama nagrađeni prigodnim poklon paketima u organizaciji Turističke zajednice grada Đurđevca.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]