NASLOVNICA / Novosti / Održana završna svečanost osmih razreda naše škole

Održana završna svečanost osmih razreda naše škole

Autor:

29. lipnja 2018.

Jučer je u Domu kulture održana završna svečanost osmih razreda naše škole. Svečanoj priredbi, uz sve učenike osmih razreda, nazočili su učitelji, roditelji, prijatelji te gradonačelnik Grada Đurđevca Hrvoje Janči.

Na samome početku učenicima se obratio ravnatelj naše škole Danijel Domišljanović koji im je poželio puno uspjeha u daljnjem školovanju. Učenicima se obratio i gradonačelnik Hrvoje Janči koji je istaknuo važnost školovanja za boljitak svakoga čovjeka te im poželio da svi upišu željenu srednju školu i da jednoga dana budu ponos našega grada. Svi osmi razredi predstavili su svoje uspomene na osnovnoškolsko školovanje kratkim video uradcima. Učenicom generacije, prema jednoglasnoj odluci Učiteljskoga vijeća naše škole, proglašena je Laura Kandučar Valent, učenica 8. D razreda. Učenici generacije prigodne su poklone uručili ravnatelj Danijel Domišljanović i gradonačelnik Hrvoje Janči. U ime učenika osmih razreda učiteljima i svim djelatnicima škole zahvalila se Ivana Antoljak, učenica, 8. C razreda. Nekoliko prigodnih riječi, u ime roditelja učenika osmih razreda, nazočnima je uputila Marija Čupen Tomica. Na samome kraju svečanosti učenicima i roditeljima, u ime razrednika osmih razreda, obratila se razrednica 8. C razreda učiteljica Antonela Carek i poželjela svim učenicima puno uspjeha u daljnjem školovanju.

Ostale obavijesti

21. lipnja 2021.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Objavljujemo zbirne podatke o uspjehu učenika na kraju nastavne godine, a potpune podatke objavit ćemo nakon dopunskog rada 30.lipnja 2021.

21. lipnja 2021.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content