NASLOVNICA / Novosti / Održana tradicionalna priredba Pozdrav proljeću

Održana tradicionalna priredba Pozdrav proljeću

Autor:

24. ožujka 2019.

U četvrtak, 21. ožujka 2019., u našoj je školi održana već tradicionalna priredba Pozdrav proljeću. Priredba je i ove godine bila humanitarnog karaktera na inicijativu Školskog filantropskog kluba IZVOR DOBROTE. Od srca hvala na svim doniranim prehrambenim i higijenskim potrepštinama koje će naša škola proslijediti onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Učenici su pozdravili proljeće nizom glazbenih, plesnih, folklornih, recitatorskih i literarnih točaka. Na samome početku nazočne je pozdravio ravnatelj naše škole Danijel Domišljanović i gradonačelnik Đurđevca Hrvoje Janči. Nastupili su Tamara Martinčić, Folklorna skupina učenika od prvog do četvrtog razreda, Ana Marija Barberic, Plesna skupina učenika Područne škole Čepelovac, učenici 2. a razreda, pobjednica Natječaja za mlade pjesnike povodom 106. obljetnice rođenja Grgura Karlovčana i obilježavanja Dana hrvatskoga jezika Franka Blažok, pjevački zbor naše škole, dječja skupina KUD-a Petar Preradović, Marta Ređep, Lana Ovnić. Učenici prvih razreda recitirali su i izveli plesnu točku. Plesala je i plesna skupina naše škole, svirao nam je kvintet violina u sastavu Đuro Bušić, Franjo Bušić, Marija Preradović, Laura Zvonar i Nera Tomrlin. Na kraju programa svi su učenici trećih razreda plesali uz pjesmu Mije Dimšić Život nije siv. Pozornicu su i ove godine uredili polaznici Likovne grupe pod vodstvom učitelja Zorana Vidakovića i učiteljice Sanje Flajs Vidaković, a prigodnim smo programom obilježili i Dan darovitih učenika.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content