NASLOVNICA / Novosti / Održana tradicionalna božićna priredba Blagdani nam stižu

Održana tradicionalna božićna priredba Blagdani nam stižu

Autor:

16. prosinca 2018.

U četvrtak, 13. prosinca 2018. u našoj je školi održana tradicionalna božićna priredba pod nazivom Blagdani nam stižu. Priredba je bila, kao i svake godine,  humanitarnog karaktera.

Novac od dobrovoljnih priloga te od prodaje proizvoda Učeničke zadruge Mravlji lav bit će preko projekata školskog Filantropskog kluba doniran najpotrebitijima. Nazočne su pozdravili i uputili čestitku za nadolazeće blagdane ravnatelj škole Danijel Domišljanović i gradonačelnik Hrvoje Janči koji je najavio kako nakon energetske obnove škole slijedi i obnova unutrašnjosti škole. Na priredbi su objavljeni rezultati natječaja u sklopu projekta izrade nakita od otpadnih materijala recikliranjem pod nazivom Održivi razvoj. Gradonačelnik Hrvoje Janči i predsjednica stručnog povjerenstva, učiteljica Kristina Benko Markovica uručili su nagradu za najbolji rad učenici 4.a razreda Leonardi Hrženjak. Pozornicu su uredili  članovi Likovne grupe uz pomoć svog voditelja učitelja Zorana Vidakovića, a idejno ju je osmislila učenica 8. D razreda Maris Popović. Priredbu su vodili učenici Antun Marić i Matea Ščuka. Na ovogodišnjoj su priredbi nastupili pjevački zbor škole, dramska družina, etnoritmika, polaznici malog folklora, 7. a razred, učenici glazbene škole Lara Ovnić i Sebastian Ivan Peić te recitatori Patricija Balog, Dario Oršuš, Ana Marija Barberic, Leonarda Hrženjak, Lana Šabarić i Maja Šalamon. Posjetitelje su posebno oduševili učenici osmih razreda izvodeći bečki valcer. Oduševljeni posjetitelji pljeskom su nagradili sve izvođače i njihove učitelje zahvalivši im tako na trudu koji su uložili marljivo uvježbavajući i pripremajući svoj nastup.

                                                                           učitelj Vjekoslav Čordašev

Ostale obavijesti

01. prosinca 2021.

Šahisti osvojili 2. mjesto na županijskom prvenstvu!

U utorak, 30. studenog 2021. godine, u Svetom Ivanu Žabnu je održano Županijsko prvenstvo osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije u šahu. […]

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content