NASLOVNICA / Novosti / Održana radionica u Centru izvrsnosti

Održana radionica u Centru izvrsnosti

Autor: Marija Sladoljev

09. svibnja 2023.

Naša škola provodi projekt pod nazivom „Izvan okvira“. Projekt je namijenjen potencijalno darovitim učenicima, a cilj je produbljivanje sadržaja učenja iz tehničkog i informatičkog područja. Primjetan je značajan interes učenika za to područje stoga smo ostvarili suradnju s Centrom izvrsnosti Koprivničko-križevačke županije. U petak, 5. svibnja 2023., održana je radionica potencijalno darovitih učenika petih i šestih razreda naše škole na temu programiranja u Gimnaziji Dr.Ivana Kranjčeva u Đurđevcu. Učenici su pod vodstvom profesorice Informatike i uz podršku gimnazijalaca Iris, Luke i Luke realizirali ishode učenja. Zahvaljujemo se Centru izvrsnosti na suradnji.

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content