NASLOVNICA / Novosti / Održana prezentacija rada skupine potencijalno darovitih učenika 4. razreda

Održana prezentacija rada skupine potencijalno darovitih učenika 4. razreda

Autor: Marija Sladoljev

09. lipnja 2016.

U utorak, 7. lipnja 2016. održana je prezentacija rada skupine potencijalno darovitih učenika četvrtih razreda naše škole za njihove roditelje. Prezentaciju je održala voditeljica skupine, psihologinja naše škole te sami učenici koji su prezentirali svoje uratke. 

Učenici su tijekom cijele nastavne godine imali radionice. Tijekom prvog polugodišta učenici su radili na projektu Mozak  u sklopu kojeg su naučili o anatomiji i funkciji mozga, pamćenju i perceptivnim iluzijama. U drugom polugodištu su izrađivali plakate na temu po izboru, a čiju izložbu možete vidjeti u prizemlju naše škole. Teme ostalih radionica imale su za cilj poticanje kreativnog mišljenja, emocionalne inteligencije, pozitivne slike o sebi, kreativnog pisanja te moralnog razvoja.

 Ovim putem zahvaljujem učenicima koji su sudjelovali u radu skupine.

Priloženi dokumenti:
781_IMG_3516.JPG

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content