NASLOVNICA / Novosti / Održana prezentacija rada skupine potencijalno darovitih učenika 4. razreda

Održana prezentacija rada skupine potencijalno darovitih učenika 4. razreda

Autor: Marija Sladoljev

09. lipnja 2016.

U utorak, 7. lipnja 2016. održana je prezentacija rada skupine potencijalno darovitih učenika četvrtih razreda naše škole za njihove roditelje. Prezentaciju je održala voditeljica skupine, psihologinja naše škole te sami učenici koji su prezentirali svoje uratke. 

Učenici su tijekom cijele nastavne godine imali radionice. Tijekom prvog polugodišta učenici su radili na projektu Mozak  u sklopu kojeg su naučili o anatomiji i funkciji mozga, pamćenju i perceptivnim iluzijama. U drugom polugodištu su izrađivali plakate na temu po izboru, a čiju izložbu možete vidjeti u prizemlju naše škole. Teme ostalih radionica imale su za cilj poticanje kreativnog mišljenja, emocionalne inteligencije, pozitivne slike o sebi, kreativnog pisanja te moralnog razvoja.

 Ovim putem zahvaljujem učenicima koji su sudjelovali u radu skupine.

Priloženi dokumenti:
781_IMG_3516.JPG

Ostale obavijesti

21. siječnja 2022.

„Dođi da te zagrlim!”

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, […]

20. siječnja 2022.

13. Državno natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa

Dragi učenici, pozivamo vas da sudjelujete na 13. Državnom natjecanju učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj Učilici. Natjecanje […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content