NASLOVNICA / Novosti / Održana prezentacija projekta „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac“

Održana prezentacija projekta „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac“

Autor: Marija Sladoljev

28. travnja 2017.

Dana 27.4.2017. održan je Okrugli stol na temu „Poremećaji u ponašanju“, u sklopu kojeg je održana prezentacija projekta pod nazivom „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac“. 

U sklopu projekta je u školi zaposleno pet pomoćnika u nastavi, tiskana je brošura pod nazivom „Učenici s teškoćama vida i sluha“ te su održane radionice za učenike trećih, četvrtih i osmih razreda s ciljem senzibilizacije učenika za teškoće u učenju. Projekt su predstavile Silvija Lukačin, koordinatorica i Marija Sladoljev, stručni suradnik psiholog. Nakon predstavljanja projekta uslijedilo je stručno predavanje psihologinje i praktičarke terapije igrom Sanje Ivanušević Grgas na temu Poremećaji u ponašanju. 

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content