NASLOVNICA / Novosti / Održana prezentacija projekta „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac“

Održana prezentacija projekta „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac“

Autor: Marija Sladoljev

28. travnja 2017.

Dana 27.4.2017. održan je Okrugli stol na temu „Poremećaji u ponašanju“, u sklopu kojeg je održana prezentacija projekta pod nazivom „Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac“. 

U sklopu projekta je u školi zaposleno pet pomoćnika u nastavi, tiskana je brošura pod nazivom „Učenici s teškoćama vida i sluha“ te su održane radionice za učenike trećih, četvrtih i osmih razreda s ciljem senzibilizacije učenika za teškoće u učenju. Projekt su predstavile Silvija Lukačin, koordinatorica i Marija Sladoljev, stručni suradnik psiholog. Nakon predstavljanja projekta uslijedilo je stručno predavanje psihologinje i praktičarke terapije igrom Sanje Ivanušević Grgas na temu Poremećaji u ponašanju. 

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content