NASLOVNICA / Novosti / Održana 1. ljetna škola debate

Održana 1. ljetna škola debate

Autor: Ivana Skender

03. rujna 2022.

Od 29.8. do 1.9. 2023. održana je 1. ljetna škola debate u Đurđevcu u kojoj su zajedno sudjelovali učenici iz Osnovne škole Đurđevac i Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac. Tijekom različitih debatnih i logičkih vježbi te osnovnih informacija o debatnom formatu učenici su stekli kompetencije u razvoju valjanog logičkog mišljenja i dobili osnove za razvijanje debatiranja. Voditelji Ljetne škole debate bili su učiteljica Ivana Skender iz Osnovne škole Đurđevac i nastavnik Miljenko Šestak iz Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac.

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

Šahovska grupa počela s radom

Danas, 29. rujna 2022. godine, počela je s radom Šahovska grupa. Okupilo se dvadeset polaznika koji će pod vodstvom učitelja […]

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content