NASLOVNICA / Novosti / Odjeli za učenike s teškoćama u razvoju u posjeti Osijeku

Odjeli za učenike s teškoćama u razvoju u posjeti Osijeku

Autor:

20. listopada 2017.

Grad Đurđevac i gradonačelnik Hrvoje Janči su i ove školske godine izletom razveselili učenike Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. 

Učenici su zajedno sa svojim učiteljicama odabrali grad Osijek kao mjesto koje žele posjetiti. Posjetili su Zoološki vrt u kojem su, kroz predavanje i vođenje edukatorice Tatjane, naučili mnogo toga o zanimljivim stanovnicima Zoološkog vrta. Posjetili su i Cinestar kino gdje su uživali gledajući film Tvrdi orah 2. Puni lijepih dojmova i uspomena su se vratili kući. Grad je osigurao prijevoz učenika, hranu te ulaznice za kino i Zoološki vrt. U ime svih učenika, roditelja, učiteljica i pomoćnica u nastavi zahvaljujemo gradu Đurđevcu na edukativnom, opuštajućem i zabavnom izletu u Osijek.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content