NASLOVNICA / Novosti / Odjeli za učenike s teškoćama u razvoju u posjeti Osijeku

Odjeli za učenike s teškoćama u razvoju u posjeti Osijeku

Autor:

20. listopada 2017.

Grad Đurđevac i gradonačelnik Hrvoje Janči su i ove školske godine izletom razveselili učenike Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. 

Učenici su zajedno sa svojim učiteljicama odabrali grad Osijek kao mjesto koje žele posjetiti. Posjetili su Zoološki vrt u kojem su, kroz predavanje i vođenje edukatorice Tatjane, naučili mnogo toga o zanimljivim stanovnicima Zoološkog vrta. Posjetili su i Cinestar kino gdje su uživali gledajući film Tvrdi orah 2. Puni lijepih dojmova i uspomena su se vratili kući. Grad je osigurao prijevoz učenika, hranu te ulaznice za kino i Zoološki vrt. U ime svih učenika, roditelja, učiteljica i pomoćnica u nastavi zahvaljujemo gradu Đurđevcu na edukativnom, opuštajućem i zabavnom izletu u Osijek.

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

Šahovska grupa počela s radom

Danas, 29. rujna 2022. godine, počela je s radom Šahovska grupa. Okupilo se dvadeset polaznika koji će pod vodstvom učitelja […]

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content