NASLOVNICA / Novosti / Odabrana turistička agencija za organizaciju maturalnog putovanja 7.a, 7. b i 7. c razreda

Odabrana turistička agencija za organizaciju maturalnog putovanja 7.a, 7. b i 7. c razreda

Autor:

20. studenoga 2016.

U petak, 18. studenog 2016. roditelji učenika 7. a, 7. b i 7. c razreda odabrali su tajnim glasovanjem Turističku agenciju KONCEPT putovanja iz Koprivnice za organizaciju maturalnog putovanja u Zaostrog od 25. do 29. lipnja 2017. godine.

Tri turističke agencije koje su ušle u uži odabir predstavile su svoj plan i program maturalnoga putovanja učenika 7. a, 7. b i 7. c razreda naše škole u Zaostrog, 25. – 29. lipnja 2017. Roditelji su nakon predstavljanja tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju Koncept putovanja iz Koprivnice i to sa 38 glasova, Turistička agencija Molnar Bjelovar dobila je 7 glasova, a Turistička agencija Eklata iz Splita 6 glasova roditelja.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content