NASLOVNICA / Novosti / Odabrana turistička agencija za organizaciju maturalnog putovanja 7.a, 7. b i 7. c razreda

Odabrana turistička agencija za organizaciju maturalnog putovanja 7.a, 7. b i 7. c razreda

Autor:

20. studenoga 2016.

U petak, 18. studenog 2016. roditelji učenika 7. a, 7. b i 7. c razreda odabrali su tajnim glasovanjem Turističku agenciju KONCEPT putovanja iz Koprivnice za organizaciju maturalnog putovanja u Zaostrog od 25. do 29. lipnja 2017. godine.

Tri turističke agencije koje su ušle u uži odabir predstavile su svoj plan i program maturalnoga putovanja učenika 7. a, 7. b i 7. c razreda naše škole u Zaostrog, 25. – 29. lipnja 2017. Roditelji su nakon predstavljanja tajnim glasovanjem odabrali Turističku agenciju Koncept putovanja iz Koprivnice i to sa 38 glasova, Turistička agencija Molnar Bjelovar dobila je 7 glasova, a Turistička agencija Eklata iz Splita 6 glasova roditelja.

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content