NASLOVNICA / Novosti / Odabrana turistička agencija za maturalno putovanje 7.d razreda.

Odabrana turistička agencija za maturalno putovanje 7.d razreda.

12. prosinca 2016.

U petak, 09.12.2016. godine roditelji su, na roditeljskom sastanku, odabrali turističku agenciju koja će realizirati maturalno putovanje na otok Hvar- Stari Grad u periodu od 19./20.-24./25. 06.2017. godine.

Nakon prikazanih prezentacija turističkih agencija: Blagec turist -Križevci i Koncept putovanja -Koprivnica, dok je ponudu Niba tours- Koprivnica obrazložio razrednik Milan Kos (zbog nedolaska istih), pristupilo se postupku odabira.

Tajnim glasovanjem roditelji su jednoglasno odabrali turističku agenciju Koncept putovanja iz Koprivnice.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]