NASLOVNICA / Novosti / Obraćanje ravnatelja škole Marijana Vinkovića

Obraćanje ravnatelja škole Marijana Vinkovića

Autor:

10. siječnja 2012.

Dragi učenici, poštovani roditelji, kolegice i kolege, obraćam vam se na početku svog mandata u kojem želim u suradnji  s vama raditi na stvaranju pozitivnog ozračja u kojem će naši učenici steći potrebna znanja i iskustva za daljnje školovanje.  

Srdačno vas pozdravljam i želim vam uspješan početak drugoga polugodišta ove školske godine 2011./2012. Sve učenike naše škole bi ohrabrio i potaknuo na marljivost i učenje, a učiteljima zaželio da uz mnogo ljubavi i strpljenja prenose svoje znanje na učenike. Cilj nam je dobrom suradnjom, međusobnim uvažavanjem, cijeniti red, rad i odgovornost te poticati kreativnost. Takvim pristupom naša škola će biti kvalitetna i sigurna, bliska životu, škola koja promovira klimu dobrodošlice svim učenicima, roditeljima i učiteljima u kojoj se svi sudionici odgojno-obrazovnog procesa trude dati svoj maksimum.   Trudit ćemo se da naša škola doista bude škola znanja i u funkciji svakog učenika u kojoj su svi zadovoljni, motivirani i uspješni te da svaki učenik, roditelj i učitelj budu ponosni što su dio ove škole!

Ravnatelj Marijan Vinković  

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content