NASLOVNICA / Novosti / Oblikovanje nakita od otpada

Oblikovanje nakita od otpada

18. listopada 2018.

Učenici 8.c  razreda pod satom razrednika sudjelovali su u kreativnoj radionici izrade nakita od  prikupljenog didaktički neoblikovanog materijala te raznim otpadom (papir,stari tekstil,plastika itd.)

Učenici 8.c razreda oblikovali su  nakit od otpada po želji (ogrlice, naušnice, narukvice). Cilj radionice bio je poticati i razvijati svijest o sakupljanju otpada,identificirati problem u lokalnoj zajednici (potrebu razvrstavanje otpada) Po završetku izrade nakita, razrednica je u dogovoru sa učenicima izabrala dva najuspješnija rada koji će predstavljati  8.c razred na Školskom natjecanju-Projekt Održive misli.

Ta dva rada proslijedit će na Školsko natjecanje u kojem će  povjerenstvo  učiteljica, Kristina Benko Markovica-predsjednica, Monika Rupčić-član, Nataša Švaco-član temeljem kriterija(originalnost, funkcionalnost, dizajn, tehnička kvaliteta, iskoristivost materijala) izabrati najbolji rad. Rad će biti nagrađen vrijednom nagradom od strane Osnivača.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.