NASLOVNICA / Školski dokumenti / Objavljujemo okvirni Kurikulum i okvirni Godišnji plan i program rada naše škole!

30. rujna 2011.

Objavljujemo temeljne dokumente rada naše škole, a to su Okvirni Kurikulum i Okvirni Godišnji plan i programa rada škole za školsku godinu 2011./2012.!

Okvirni Godišnji plan i program rada škole

Okvirni školski kurikulum

Pod pojmom školskog kurikuluma podrazumijevamo sve sadržaje, procese, aktivnosti koji su usmjereni na ostvarivanje ciljeva i zadataka obrazovanja kako bi promovirali intelektualni, osobni, društveni i fizički razvoj učenika. On obuhvaća osim službenih programa nastave i neformalne programe, te obilježja koja stvaraju školski imidž, kao što su kvalitetni odnosi, briga o jednakosti suprotnosti, o vrednovanju primjera koji postavljaju kriterij škole i načine na koji je ta škola organizirana i vođena. Nastavni i poučavajući stilovi snažno utječu na kurikulum i u praksi ne mogu biti odvojeni od njega.

20. listopada 2022.

Godišnji plan i program rada škole u školskoj godini 2022./2023.

Objavljujemo Godišnji plan i program rada škole u školskoj godini 2022./2023.! Dokument možete vidjeti u privitku ove vijesti.

20. listopada 2022.

Školski kurikul

Objavljujemo školski kurikulum za školsku godinu 2022./2023.! Dokument se nalazi u privitku ove vijesti.