NASLOVNICA / Novosti / Objavljujemo natječaj za popunu radnog mjesta

Objavljujemo natječaj za popunu radnog mjesta

14. prosinca 2011.

OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta učitelja/ice edukatora-rehabilitatora!

1. učitelja/ice edukatora-rehabilitatora, 1 izvršitelj, na neodređeno puno radno vrijeme, rad u Područnoj školi za djecu s teškoćama u razvoju, Đurđevac.

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i  Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Kandidati su dužni dostaviti: pismenu zamolbu, životopis, rodni list, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi  te uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (izvornik) koje nije starije od mjesec dana.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave na natječaj, s dokazima o ispunjavanju uvjeta, dostavljaju se u roku od 8 dana od objave na adresu OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, Basaričekova 5d, 48350 Đurđevac

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]