NASLOVNICA / Novosti / Objava natječaja

Objava natječaja

19. listopada 2011.

Jučer, 18. listopada 2011., završio je rok za prijavu na natječaj za popunu pet radnih mjesta u našoj školi.

Pošto se je ukazala potreba objavljujemo natječaj za popunu još jednog radnog mjesta u našoj školi!

Tekst natječaja možete pogledati u nastavku ove vijesti.

OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

1. učitelja/ice edukatora-rehabilitatora, 1 izvršitelj, na neodređeno puno radno vrijeme, rad u Područnoj školi za djecu s teškoćama u razvoju, Đurđevac.

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i  Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Kandidati su dužni dostaviti: pismenu zamolbu, životopis, rodni list, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi  te uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (izvornik) koje nije starije od mjesec dana.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave na natječaj, s dokazima o ispunjavanju uvjeta, dostavljaju se u roku od 8 dana od objave na adresu OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, Basaričekova 5d, 48350 Đurđevac

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]