NASLOVNICA / Novosti / Objava natječaja

Objava natječaja

06. prosinca 2013.

OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

učitelj razredne nastave

1. učitelj razredne nastave, 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme, rad u Područnoj školi Mičetinac, mogućnost smještaja.

Uvjeti: odgovarajuća stručna sprema i potrebno pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje prema

Zakonu  i  Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Kandidati su dužni dostaviti: pismenu zamolbu, životopis, rodni list, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi  te uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak koje nije starije od 6 mjeseci, ( dokumentacija u preslici).

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave na natječaj, s dokazima o ispunjavanju uvjeta, dostavljaju se u roku od 8 dana od objave na adresu OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, Basaričekova 5d, 48350 Đurđevac.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Ravnatelj:

Marijan Vinković

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]