NASLOVNICA / Novosti / Obilježili smo godišnjicu pada herojskog grada Vukovara

Obilježili smo godišnjicu pada herojskog grada Vukovara

Autor: Nikola Vuković

18. studenoga 2011.

Oko 1000 djece i odraslih stanovnika grada Đurđevca u dostojanstvenoj koloni s upaljenim svijećama osvijetlilo je naš grad.

I u mom gradu Vukovar svijetli, geslo je s kojim smo i ovog hladnog 18.studenoga u svojim mislima bili sa svim građanima Vukovara i s cijelom Hrvatskom. U organizaciji Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac i uz  pomoć Gimnazije Dr.Ivana Kranjčeva Đurđevac, Strukovne škole Đurđevac, Policijske postaje Đurđevac i Hvidre Đurđevac okupili smo se ispred naše škole i u dostojanstvenoj koloni sjećanja uz upaljene svijeće i lampione osvijelili smo naš grad Đurđevac. Četvero učenika ( Katarina Janči, Luka Mandić, Gordana Šogorić i KlaraSeverić ) predstavnika  naših gradskih  škola pripremili su program, a naš gradonačelnik gospodin Slavko Gračan u ime svih nas uputio je poruku mira i nade svim Vukovarcima i svim građanima Republike Hrvatske. Na kraju smo svi  poslušali Tišinu, u izvedbi  LeonaHorvata  , koja je povezala naš grad Đurđevac i grad Vukovar.

Ostale obavijesti

23. lipnja 2026.

2. PROJEKTNI SASTANAK G.A.T.E. HUHR

Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]

19. lipnja 2026.

Višednevna terenska nastava sedmaša

Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost