NASLOVNICA / Novosti / Obilježen Dan sjećanja na žrtvu Vukovara u Budrovcu

Obilježen Dan sjećanja na žrtvu Vukovara u Budrovcu

17. studenoga 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar na satu razrednika 16. studenog 2018. obilježili Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

O domovini Hrvatskoj, njezinoj borbi za slobodu, ratnim stradanjima i Vukovaru – Gradu Heroju, govorili su kroz PowerPoint prezentaciju, čitanje pjesme Nikole Jukića Uvijek mislim Vukovar te izradu prigodnog panoa. Uz želje da se ratna stradanja nigdje i nikada ne ponove, sat razrednika završili su odlaskom na mjesno groblje gdje su uz molitvu zapalili lampaše za sve poginule u Domovinskom ratu.

učiteljica Olga Lazar

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]