NASLOVNICA / Novosti / Obilježen Dan sjećanja na žrtvu Vukovara u Budrovcu

Obilježen Dan sjećanja na žrtvu Vukovara u Budrovcu

17. studenoga 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar na satu razrednika 16. studenog 2018. obilježili Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

O domovini Hrvatskoj, njezinoj borbi za slobodu, ratnim stradanjima i Vukovaru – Gradu Heroju, govorili su kroz PowerPoint prezentaciju, čitanje pjesme Nikole Jukića Uvijek mislim Vukovar te izradu prigodnog panoa. Uz želje da se ratna stradanja nigdje i nikada ne ponove, sat razrednika završili su odlaskom na mjesno groblje gdje su uz molitvu zapalili lampaše za sve poginule u Domovinskom ratu.

učiteljica Olga Lazar

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]