NASLOVNICA / Novosti / Obilježen Dan ružičastih majica u PŠ Budrovac

Obilježen Dan ružičastih majica u PŠ Budrovac

28. veljače 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar, 28. veljače 2018., integriranim nastavnim danom kroz satove hrvatskog jezika, likovne kulture, sata razrednika i tjelesne i zdravstvene kulture obilježili Dan ružičastih majica.

Toga dana, u školi su se okupili odjeveni u ružičaste majice te kroz razgovor, prezentacije i gledanje prigodnih filmova, učili o tome što je to nasilje, kako postupati u slučaju vršnjačkog nasilja te kako nenasilno rješavati sukobe. Svoje zaključke, misli i stavove prenijeli su na papir te riječima i crtežom prikazali svoje poruke. Dan su završili igrom i pjesmama „Život nije siv“ te „Ne rugaj se“.

Neka nasilje zaista prestane ovdje, sada i zauvijek!

Učiteljica Olga Lazar

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]