NASLOVNICA / Novosti / Obilježen Dan ružičastih majica u PŠ Budrovac

Obilježen Dan ružičastih majica u PŠ Budrovac

28. veljače 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar, 28. veljače 2018., integriranim nastavnim danom kroz satove hrvatskog jezika, likovne kulture, sata razrednika i tjelesne i zdravstvene kulture obilježili Dan ružičastih majica.

Toga dana, u školi su se okupili odjeveni u ružičaste majice te kroz razgovor, prezentacije i gledanje prigodnih filmova, učili o tome što je to nasilje, kako postupati u slučaju vršnjačkog nasilja te kako nenasilno rješavati sukobe. Svoje zaključke, misli i stavove prenijeli su na papir te riječima i crtežom prikazali svoje poruke. Dan su završili igrom i pjesmama „Život nije siv“ te „Ne rugaj se“.

Neka nasilje zaista prestane ovdje, sada i zauvijek!

Učiteljica Olga Lazar

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]