NASLOVNICA / Novosti / Obilježen Dan kruha u Budrovcu

Obilježen Dan kruha u Budrovcu

Autor:

17. listopada 2011.

Učenici Područnih škola Budrovac, Čepelovac i Sirova Katalena sa svojim su učiteljicama Olgom Lazar, Marijom Šimunić i Senkom Zobunđija te roditeljima i mještanima župe Budrovac obilježili Dan kruha i zahvale za plodove zemlje 16. listopada 2011. u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Budrovcu. 

Misno slavlje predvodio je župnik Mladen Gorupić, a učenici su, odjeveni u narodne nošnje, pjevali pjesme u pratnji orguljaša Mladena Rogoza. Vjeroučiteljica Marina Barberic je sa starijim učenicima pripremila prinos darova, a vrijedne mame i bake učenika ispekle su krušne proizvode i brojne kolače. Nakon svečane mise i blagoslova plodova zemlje, u dvorištu župnog dvora svi su se učenici, roditelji i mnogi mještani družili i blagovali ukusne kolače.

Zahvaljujemo svim roditeljima učenika i ostalim župljanima na pomoći i suradnji u realizaciji proslave blagdana.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content