NASLOVNICA / Novosti / Obilježavanje međunarodnog dana glazbe

Obilježavanje međunarodnog dana glazbe

02. listopada 2012.

Dana 1. listopada međunarodni je dan glazbe te su tim povodom učiteljice Barbara Zdelar i Maja Šalamon Nemet uredile školske panoe.

U školskoj knjižnici postavljena je izložba pod pokroviteljstvom Goethe Instituta "Musik + X" koju možete pogledati tijekom ovog i idućeg tjedna. Dođite i multimedijski doživite njemačku glazbu raznih glazbenih žanrova – razgledajte postere, pogledajte video spotove i zaplešite uz popularnu suvremenu glazbu.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]