NASLOVNICA / Novosti / Obilježavanje međunarodnog dana glazbe

Obilježavanje međunarodnog dana glazbe

02. listopada 2012.

Dana 1. listopada međunarodni je dan glazbe te su tim povodom učiteljice Barbara Zdelar i Maja Šalamon Nemet uredile školske panoe.

U školskoj knjižnici postavljena je izložba pod pokroviteljstvom Goethe Instituta "Musik + X" koju možete pogledati tijekom ovog i idućeg tjedna. Dođite i multimedijski doživite njemačku glazbu raznih glazbenih žanrova – razgledajte postere, pogledajte video spotove i zaplešite uz popularnu suvremenu glazbu.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]