NASLOVNICA / Novosti / Obilježavanje Dana Planeta Zemlje

Obilježavanje Dana Planeta Zemlje

18. travnja 2012.

U srijedu, 18.travnja 2012.godine, u školskom parku su učenici nižih razreda posadili četiri stabla ukrasnog drveća.

Učenici prvog razreda posadili su drvo ginko, učenici drugog i trećeg razreda posadili su dvije japanske trešnje, a učenici četvrtog razreda posadili su ukrasno drvo jarebiku.

Učenici će se brinuti o drvećima koja su posadili do kraja svojega školovanja.

Više o aktivnostima kojima naši učenici obilježavaju Dan planeta zemlje možete pročitati pritiskom na ovdje.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]