NASLOVNICA / Novosti / Obilježavanje Dana Planeta Zemlje
Autor:
18. travnja 2012.
U srijedu, 18.travnja 2012.godine, u školskom parku su učenici nižih razreda posadili četiri stabla ukrasnog drveća.
Učenici prvog razreda posadili su drvo ginko, učenici drugog i trećeg razreda posadili su dvije japanske trešnje, a učenici četvrtog razreda posadili su ukrasno drvo jarebiku.
Učenici će se brinuti o drvećima koja su posadili do kraja svojega školovanja.
Više o aktivnostima kojima naši učenici obilježavaju Dan planeta zemlje možete pročitati pritiskom na ovdje.
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]
10. lipnja 2026.
U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]