NASLOVNICA / Novosti / Obilježavanje Dana otvorenih vrata u PŠ za djecu s teškoćama

Obilježavanje Dana otvorenih vrata u PŠ za djecu s teškoćama

Autor:

07. prosinca 2012.

Područna škola za djecu s poteškoćama u razvoju obilježila je 3. prosinca Dan osoba s invaliditetom.

Dan je obilježen zajedničkim aktivnostima roditelja, učenika i učitelja koji su osmislili kreativne radionice za svaku skupinu. Kreativne radionice bile su podijeljene u tri skupine: razrednu skupinu, odgojne skupine te radionica kod logopeda. Svaka radionica bila je različita, ali kreativna, produktivna i edukativna. Izrađivala su se nastavna sredstva i pomagala, obrađivao se nastavni sadržaj, a nakon završetka radionica roditelji su ostali na ugodnom druženju. Vrijeme provedeno s roditeljima bilo je ugodno, vrlo korisno te je brzo prošlo.

Nakon zajedničkog rada došli smo do sljedećih zaključaka: svi sudionici izrazili su zadovoljstvo ovakvim načinom rada, roditelji su uvidjeli da nije lako biti učenik, a zajednički prijedlog, ali i želja, jest da se ovakve aktivnosti organiziraju i ubuduće.

Ostale obavijesti

30. studenoga 2022.

Predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji

Na roditeljskom sastanku održanom 29.11.2022. predstavljene su dvije pristigle ponude za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji. […]

30. studenoga 2022.

POSJET GRADSKOJ KNJIŽNICI

Učenici od 1. do 4. razreda Odjela za učenike s teškoćama posjetili su Gradsku knjižnicu Đurđevac. Ondje su im tete […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content