NASLOVNICA / Novosti / Obilježavanje Dana otvorenih vrata u PŠ za djecu s teškoćama

Obilježavanje Dana otvorenih vrata u PŠ za djecu s teškoćama

Autor:

07. prosinca 2012.

Područna škola za djecu s poteškoćama u razvoju obilježila je 3. prosinca Dan osoba s invaliditetom.

Dan je obilježen zajedničkim aktivnostima roditelja, učenika i učitelja koji su osmislili kreativne radionice za svaku skupinu. Kreativne radionice bile su podijeljene u tri skupine: razrednu skupinu, odgojne skupine te radionica kod logopeda. Svaka radionica bila je različita, ali kreativna, produktivna i edukativna. Izrađivala su se nastavna sredstva i pomagala, obrađivao se nastavni sadržaj, a nakon završetka radionica roditelji su ostali na ugodnom druženju. Vrijeme provedeno s roditeljima bilo je ugodno, vrlo korisno te je brzo prošlo.

Nakon zajedničkog rada došli smo do sljedećih zaključaka: svi sudionici izrazili su zadovoljstvo ovakvim načinom rada, roditelji su uvidjeli da nije lako biti učenik, a zajednički prijedlog, ali i želja, jest da se ovakve aktivnosti organiziraju i ubuduće.

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content