NASLOVNICA / Novosti / Obavijest uz početak nove nastavne godine

Obavijest uz početak nove nastavne godine

Autor: Danijel Domišljanović

02. rujna 2022.

Poštovani roditelji,

u neposrednoj pripremi nove školske godine obavještavamo vas o organizacijskim aktivnostima koje su bitne za uspješan početak nastave u našoj školi. Detaljnije će s učenicima razgovarati njihovi razrednici te će oni dobiti sve potrebne informacije uz početak školske godine. U ovoj nastavnoj godini imamo 2 nova razredna odjela u predmetnoj nastavi i od izuzetne je važnosti da svojoj djeci dadete podršku i ohrabrenje u polasku u novoformirane razredne odjele. Školski stručni tim i učitelji odradili su zahtjevan posao u samoj pripremi nove nastavne godine te se svi zajedno veselimo novim izazovima. Niže navodimo neke od smjernica za uspješan početak nastave.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content