NASLOVNICA / Novosti / Obavijest učenicima i roditeljima

Obavijest učenicima i roditeljima

Autor:

02. prosinca 2017.

Poštovani roditelji,

Ovim putem vas obavještavam da će nastava u 2. polugodištu početi 15. siječnja 2018. po novom rasporedu sati, kojeg će učenici dobiti prije završetka 1. polugodišta. Nastava će biti organizirana u prijepodnevnoj smjeni za sve učenike, osim za učenike 3.c, 4.c i 4.d razrednog odjela, koji s radom počinju u 11.40 sati (međusmjena). Produženi boravak nastavlja redovito raditi za sve učenike od 1. – 4. razreda (osim učenika u međusmjeni), a rad će se odvijati u učionici broj 6 u prizemlju škole. Školska kuhinja kreće u realizaciju obroka koji su prilagođeni smjernicama za zdravu prehranu i usklađeni s interesima učenika.

Također vas pozivam da nam se pridružite na tradicionalnoj priredbi „Blagdani nam stižu“, koja će se održati u četvrtak, 14. prosinca 2017. godine s početkom u 17.00 sati u školskoj sportskoj dvorani. Priredba će biti humanitarnog karaktera, a vaši dobrovoljni prilozi će biti usmjereni na aktivnosti školskog volonterskog kluba „Izvor dobrote“.

Ravnatelj:

Danijel Domišljanović, prof.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content