NASLOVNICA / Novosti / Obavijest učenicima i roditeljima

Obavijest učenicima i roditeljima

Autor:

02. prosinca 2017.

Poštovani roditelji,

Ovim putem vas obavještavam da će nastava u 2. polugodištu početi 15. siječnja 2018. po novom rasporedu sati, kojeg će učenici dobiti prije završetka 1. polugodišta. Nastava će biti organizirana u prijepodnevnoj smjeni za sve učenike, osim za učenike 3.c, 4.c i 4.d razrednog odjela, koji s radom počinju u 11.40 sati (međusmjena). Produženi boravak nastavlja redovito raditi za sve učenike od 1. – 4. razreda (osim učenika u međusmjeni), a rad će se odvijati u učionici broj 6 u prizemlju škole. Školska kuhinja kreće u realizaciju obroka koji su prilagođeni smjernicama za zdravu prehranu i usklađeni s interesima učenika.

Također vas pozivam da nam se pridružite na tradicionalnoj priredbi „Blagdani nam stižu“, koja će se održati u četvrtak, 14. prosinca 2017. godine s početkom u 17.00 sati u školskoj sportskoj dvorani. Priredba će biti humanitarnog karaktera, a vaši dobrovoljni prilozi će biti usmjereni na aktivnosti školskog volonterskog kluba „Izvor dobrote“.

Ravnatelj:

Danijel Domišljanović, prof.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i Odjel za učenike s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content