NASLOVNICA / Novosti / Obavijest o upisima i održavanju nastave

Obavijest o upisima i održavanju nastave

Autor:

20. svibnja 2020.

Poštovani roditelji,

s obzirom na nove preporuke koje je izdao HZJZ (od 20. svibnja 2020.) obavještavamo vas o istima u privitku ove obavijesti. Osnovna škola Đurđevac zadovoljava preporuke HZJZ te će prema istima organizirati nastavu za sve učenike razredne nastave koji će doći u Školu 25. svibnja 2020. (ponedjeljak).

Ovim putem vas molimo da radi organizacije rada svoj interes o dolasku u Školu 25. svibnja 2020. iskažete što prije, a najkasnije do četvrtka, 21. svibnja 2020. u 15.00 sati na način da javite svoju odluku učiteljicama vašeg djeteta.

Također, odlukom MZO od 20. svibnja 2020. ponovno su odobreni upisi u 1. razrede i u školskim ustanovama. Od ponedjeljka 25. svibnja 2020. upisi će se vršiti prema rasporedu kojeg ste dobili na pozivu – prvo u Školi pa nakon toga u školskoj ambulanti. Oni koji na upis dolaze 21. i 22. svibnja 2020. obavljaju ga samo u školskoj ambulanti i to u vrijeme naznačeno u pozivu. Molimo vas da se pridržavate navedenih termina.

Ostale obavijesti

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content