NASLOVNICA / Novosti / Obavijest o upisima i održavanju nastave

Obavijest o upisima i održavanju nastave

Autor:

20. svibnja 2020.

Poštovani roditelji,

s obzirom na nove preporuke koje je izdao HZJZ (od 20. svibnja 2020.) obavještavamo vas o istima u privitku ove obavijesti. Osnovna škola Đurđevac zadovoljava preporuke HZJZ te će prema istima organizirati nastavu za sve učenike razredne nastave koji će doći u Školu 25. svibnja 2020. (ponedjeljak).

Ovim putem vas molimo da radi organizacije rada svoj interes o dolasku u Školu 25. svibnja 2020. iskažete što prije, a najkasnije do četvrtka, 21. svibnja 2020. u 15.00 sati na način da javite svoju odluku učiteljicama vašeg djeteta.

Također, odlukom MZO od 20. svibnja 2020. ponovno su odobreni upisi u 1. razrede i u školskim ustanovama. Od ponedjeljka 25. svibnja 2020. upisi će se vršiti prema rasporedu kojeg ste dobili na pozivu – prvo u Školi pa nakon toga u školskoj ambulanti. Oni koji na upis dolaze 21. i 22. svibnja 2020. obavljaju ga samo u školskoj ambulanti i to u vrijeme naznačeno u pozivu. Molimo vas da se pridržavate navedenih termina.

Ostale obavijesti

19. veljače 2024.

Stručno usavršavanje učitelja i stručnih suradnika

Prvi dan drugog dijela zimskog odmora učenika u Osnovnoj školi Đurđevac bilo je radno za učitelje i stručne suradnike Osnovne […]

16. veljače 2024.

Prezentacija s roditeljskog sastanka 15. veljače 2024.

U četvrtak, 15. veljače 2024. godine pedagog škole održao je predavanje za roditelje djece dorasle za upis u prvi razred […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content