NASLOVNICA / Novosti / Obavijest o nastavku rada

Obavijest o nastavku rada

Autor: Danijel Domišljanović

28. siječnja 2022.

Poštovani roditelji i učenici,

S obzirom na nešto povoljniju epidemiološku situaciju u našoj Školi u odnosu na prošli tjedan, obavještavamo vas da će se nastava za sve učenike od ponedjeljka, 31. siječnja 2022. održavati u svim ustanovama (“uživo”), a prema važećem rasporedu sati. Sve aktivnosti učenika i zaposlenika održavaju se prema uobičajenom rasporedu. S obzirom na još uvijek značajan broj učenika u izolaciji/samoizolaciji, učitelji će u tjednu od 31.1. do 4.2. za te učenike objaviti planove ploča, domaće zadaće i kratke upute za samostalan rad preko uobičajenih komunikacijskih kanala, a sve kako bi olakšali rad učenicima kod kuće. Posebno molimo učenike koji dolaze na nastavu u školu da se pridržavaju epidemioloških preporuka i pravila dogovorenih u školi te da se, ukoliko imaju neki od simptoma COVID infekcije, jave razredniku i liječniku, a sve s ciljem sprječavanja širenja infekcije na druge učenike i učitelje.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content