NASLOVNICA / Novosti / Obavijest - nastava na daljinu

Obavijest – nastava na daljinu

Autor:

17. prosinca 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

Obavještavamo vas da će se nastava za sve učenike naše Škole od ponedjeljka 21. prosinca pa sve do 23. prosinca održavati prema C-modelu – online.

Uz suglasnost Županijskog i lokalnog stožera civilne zaštite te prema epidemiološkim preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo donesena je odluka o provođenju nastave na daljinu kako bi usporili transmisiju virusa te time i zaštitili zdravlje učenika i vaših obitelji. Učenici Razredne nastave, Područnih škola i Odjela za učenike s teškoćama u razvoju s učenicima (roditeljima) će komunicirati nekim od unaprijed dogovorenih komunikacijskih kanala dok će se za učenike predmetne nastave ista održavati putem aplikacije Microsoft Teams u realnom vremenu, sukladno rasporedu sati. Od 24. prosinca 2020. počinje zimski odmor učenika i traje sve do 15. siječnja 2021. Učenici na nastavu dolaze u školske klupe 18. siječnja 2021. prema rasporedu sati. Za vrijeme zimskog odmora apeliramo na odgovorno ponašanje kako bi što prije COVID-19 epidemiju ostavili iza sebe te nastavili s uobičajenim radnim aktivnostima. U slučaju nepovoljnih epidemioloških prilika o načinu rada u 2. polugodištu pravovremeno ćemo vas obavijestiti.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content