NASLOVNICA / Novosti / Nove voćke u školskim voćnjacima

Nove voćke u školskim voćnjacima

Autor:

29. studenoga 2012.

Učenici Područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena i njihove učiteljice su tijekom studenog 2012. godine posadili sadnice mladih voćaka koje im je darovao đurđevački voćar Marijan Panić.

Nakon što su njihovi roditelji i spremačice iskopali jame za voćke, stigao je gospodin Panić te učenike podučio kako se sade voćke nakon čega je svaki učenik dobio jednu sadnicu koju je s oduševljenjem i posadio. O toj će voćki voditi brigu, a nakon dvije godine moći će i kušati njene prve slatke plodove. Iako tada mnogi učenici više neće polaziti svoju područnu školu, vjerujemo da će s radošću doći na sočne trešnje, jabuke i kruške koje su sami posadili.

Hvala na pomoći svim roditeljima učenika i školskim spremačicama, a posebno se zahvaljujemo gospodinu Paniću na vrijednoj donaciji i poduci.

Ostale obavijesti

22. travnja 2024.

Upis u prvi razred – privremeno izvješće

U vremenu od 8. do 22. travnja 2024. godine proveden je postupak upisa djece dorasle za upis u prvi razred […]

22. travnja 2024.

Ivan Jakupčić osvojio 6. mjesto na državnom Natjecanju iz Povijesti

Od 17. do 19. travnja  2024. u Puli je održano  25. državno Natjecanje iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content