NASLOVNICA / Novosti / NOSIM TE MAJKO U SRCU SVOME...

NOSIM TE MAJKO U SRCU SVOME…

Autor:

11. svibnja 2010.

U subotu, 8. svibnja 2010., u Društvenom domu u Budrovcu održana je priredba povodom Majčinog dana.

Pripremila ju je učiteljica, Olga Lazar sa svojim učenicima, te bivšim i budućim učenicima te škole. U očekivanju početka priredbe, gosti su razgledali izložbu likovnih i literarnih radova učenika PŠ Budrovac. Kroz recitacije, ples i pjesmu učenici su nazočne goste raznježili riječima ljubavi i zahvale svojim majkama. Igrokazom Najmiliji majčin nakit, pokazali su da se svaka majka najradije kiti nevinim dječjim osmjehom i dobrotom dječjeg srca. Na kraju priredbe svi su zapjevali pjesmu Sretan ti praznik mama te još jednom čestitali svim majkama njihov dan. Svoje su majke darivali skromnim darom koji su sami izradili u školi sa svojom učiteljicom, zagrljajem i poljupcem te izmamili suze na majčine oči. U nedjelju, 9. svibnja, na Majčin dan, dio su programa izveli u župnoj crkvi u Budrovcu nakon misnog slavlja te još jednom svim bakama i mamama čestitali njihov dan.

Ostale obavijesti

25. svibnja 2022.

Turnir u kuglanju

U utorak, 24. svibnja 2022., učenici 1. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, zajedno sa svojom učiteljicom […]

24. svibnja 2022.

Najava: DAN ŠKOLE

U petak, 27. svibnja 2022. godine obilježavamo Dan škole. Obilježavanje Dana škole započinje školskom priredbom u našoj sportskoj dvorani u […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content