NASLOVNICA / Novosti / NOSIM TE MAJKO U SRCU SVOME...

NOSIM TE MAJKO U SRCU SVOME…

Autor:

11. svibnja 2010.

U subotu, 8. svibnja 2010., u Društvenom domu u Budrovcu održana je priredba povodom Majčinog dana.

Pripremila ju je učiteljica, Olga Lazar sa svojim učenicima, te bivšim i budućim učenicima te škole. U očekivanju početka priredbe, gosti su razgledali izložbu likovnih i literarnih radova učenika PŠ Budrovac. Kroz recitacije, ples i pjesmu učenici su nazočne goste raznježili riječima ljubavi i zahvale svojim majkama. Igrokazom Najmiliji majčin nakit, pokazali su da se svaka majka najradije kiti nevinim dječjim osmjehom i dobrotom dječjeg srca. Na kraju priredbe svi su zapjevali pjesmu Sretan ti praznik mama te još jednom čestitali svim majkama njihov dan. Svoje su majke darivali skromnim darom koji su sami izradili u školi sa svojom učiteljicom, zagrljajem i poljupcem te izmamili suze na majčine oči. U nedjelju, 9. svibnja, na Majčin dan, dio su programa izveli u župnoj crkvi u Budrovcu nakon misnog slavlja te još jednom svim bakama i mamama čestitali njihov dan.

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content