NASLOVNICA / Novosti / Nika, Ema i David županijski pobjednici na natjecanju Čitanjem do zvijezda

Nika, Ema i David županijski pobjednici na natjecanju Čitanjem do zvijezda

22. veljače 2018.

Danas, 22. veljače, u našoj je školi održano Županijsko natjecanje u znanju i kreativnosti Čitanjem do zvijezda. Prvo je mjesto osvojila ekipa naše škole u sastavu Nika Švaco (6. B), Ema Lovrak (7. A) i David Kuzmić (6. D).

Sudjelovalo je 39 učenika, točnije 13 ekipa osnovnih škola iz cijele županije. Prvo je mjesto osvojila ekipa naše škole u sastavu Nika Švaco (6. B), Ema Lovrak (7. A) i David Kuzmić (6. D). Mentori našim učenicima su učitelji Hrvatskoga jezika Danijela Sunara-Jozek, Antonela Carek i Vjekoslav Čordašev te školska knjižničarka Nataša Švaco. Drugo je mjesto osvojila ekipa OŠ „Đuro Ester“ Koprivnica  u sastavu Ema Pintarić, Nika Stančin i Nera Teufel. Njihova je mentorica Nikolina Sabolić. Ekipa iz OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica u sastavu Lovro Mršić, Lara Hasan i Barbara Džendžo osvojila je treće mjesto. Njihove su  mentorice Luca Matić i Mihaela Juriša.

U kategoriji plakata sa svojim je uradcima sudjelovalo samo troje učenika, David Kuzmić iz OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Sara Bednaić iz OŠ Koprivnički Bregi i Altea Polančec iz OŠ Fran Koncelak Drnje.

Na državno natjecanje putuju prve dvije ekipe, učenici naše škole i OŠ „Đuro Ester“ Koprivnica te dva plakata, plakat učenika naše škole Davida Kuzmića i plakat učenice Sare Bednaić iz OŠ Koprivnički Bregi.

Državno će se natjecanje i ove godine održati u Čakovcu početkom mjeseca svibnja.

Čestitamo našim učenicima na izvrsnom uspjehu i osvojenom prvome mjestu na županijskom natjecanju.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.