NASLOVNICA / Novosti / Natječaji za popunu radnih mjesta

Natječaji za popunu radnih mjesta

09. svibnja 2012.

OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, objavljuje natječaje za popunu dva radna mjesta.

Više o natječajima možete pročitati u nastavku ove vijesti.

Predmet: Objava natječaja

OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, objavljuje natječaj za popunu radnih mjesta:

1. učitelja/ice edukatora-rehabilitatora, 1 izvršitelj, na određeno nepuno radno vrijeme – 20 sati, do 30.06.2012. godine, nastava u kući.

2. učitelja/ice edukatora-rehabilitatora, 1 izvršitelj, na neodređeno puno radno  vrijeme, rad u Područnoj školi za djecu s teškoćama u razvoju, Đurđevac.

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i  Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Kandidati su dužni dostaviti: pismenu zamolbu, životopis, rodni list, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi  te uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (izvornik) koje nije starije od mjesec dana.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati se prijavljuju za konkretno radno mjesto.

Prijave na natječaj, s dokazima o ispunjavanju uvjeta, dostavljaju se u roku od 8 dana od objave na adresu OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, Basaričekova 5d, 48350 Đurđevac.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Ravnatelj:

Marijan Vinković

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]