NASLOVNICA / Novosti / Natječaj za popunu radnog mjesta

Natječaj za popunu radnog mjesta

28. prosinca 2012.

OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta učitelj/ica matematike!

OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

1. učitelj/ica matematike, 1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme, ukupno 18 sati tjedno

Uvjeti: odgovarajuća stručna sprema i potrebno pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje prema Zakonu  i  Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Kandidati su dužni dostaviti u originalu ili ovjerenoj preslici: pismenu zamolbu, životopis, rodni list, domovnicu, dokaz o stručnoj spremi  te uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak koje nije starije od mjesec dana.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave na natječaj, s dokazima o ispunjavanju uvjeta, dostavljaju se u roku od 8 dana od objave na adresu OSNOVNA ŠKOLA GRGURA KARLOVČANA, Đurđevac, Basaričekova 5d, 48350 Đurđevac

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Ravnatelj:

Marijan Vinković

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.