NASLOVNICA / Novosti / Natječaj Delegacije EU-a: Hrvatska 28. EU članica

Natječaj Delegacije EU-a: Hrvatska 28. EU članica

20. svibnja 2013.

Učenici 6a razreda i polaznici dodatne nastave geografije uz pomoć učiteljice Marice Vinković i učitelja Zorana Vidakovića sudjeluju u natječaju Delegacije EU-a: “ Hrvatska – 28. EU članica” Cilj ovog natječaja je podići svijest vezano za pitanja koja se tiču EU-a te obilježiti pristupanje Hrvatske Europskoj uniji, planirano za 1. srpnja 2013. U priloženoj prezentaciji pogledajte tijek izrade naše EU karte.

Za prijavu na natječaj učenici su napravili kartu Europske unije koja uključuje 28 zemalja članica, s Hrvatskom kao 28. članicom. Na natječaj se prijavljuju razredi, a ne učenici individualno.

Tri najbolja razreda osvojit će stolno računalo za svoj razred i jednodnevni izlet u park prirode Lonjsko polje.

U priloženom dokumentu, prezentaciji, pogledajte tijek izrade naše EU karte.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]