NASLOVNICA / Novosti / Nastava u prirodi 5. e razreda

Nastava u prirodi 5. e razreda

Autor: Antonela Carek

25. veljače 2021.

Učenici 5.e razreda naše škole sa svojim razrednikom Ivanom Đurocijem i predmetnim učiteljem geografije Sašom Senjanom, u srijedu, 24. veljače 2021., uživali su u blagodatima sunčanoga vremena i drukčijim satima Tjelesne i zdravstvene kulture i Geografije. Posjetili su sportske sadržaje u park šumi „Borik“ i tamo održali nastavu. Nakon obilaska trim staze učenici su se uputili do prirodnog amfiteatra gdje je predavanje vezano uz tjelesnu aktivnost održao učitelj Ivan Đuroci, a potom je učitelj Saša Senjan održao predavanje iz geografije vezano za đurđevački reljef i nastanak Đurđevačkih pijesaka. Učenici su bili izuzetno zadovoljni nastavom u prirodi, a učitelji planiraju tijekom nastavne godine povezati razne predmetne sadržaje i zbog nemogućnosti odlaska na terensku nastavu provesti kvalitetno vrijeme u gradu Đurđevcu i okolici.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content