NASLOVNICA / Novosti / Nastava u drugom polugodištu počinje 13. siječnja

Nastava u drugom polugodištu počinje 13. siječnja

Autor: Nikola Vuković

02. siječnja 2014.

U školi se odvijaju pripreme za početak nastave u drugom polugodištu. Učitelji će do početka nastave pripremati neposredni rad s učenicima i odlaziti na stručno usavršavanje prema planu AZOO.

Promijene:

Nakon odlaska učitelja Tomislava Franjića u mirovinu od 1.1.2014.godine nastavu likovne kulture predaje učitelj Zoran Vidaković.

U 3d razred dolazi učiteljica Maja Matić.

U PŠ Mičetinac dolazi učiteljica Bojana Bionda.

Vjerujemo da će učenici iskoristiti ovo vrijeme prije početka drugog polugodišta za odmor, igru i učenje.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]