NASLOVNICA / Novosti / Nastava na daljinu - vrednovanje učenika

Nastava na daljinu – vrednovanje učenika

Autor:

06. travnja 2020.

Obavijesti o izvođenju nastave na daljinu.

Poštovani roditelji i učenici,

Prije svega zahvaljujem vam na podršci i suradnji u protekla tri tjedna nastave na daljinu. Od samog početka vjerujem da je bilo i poteškoća u radu, no nadam se da su do sada one uspješno otklonjene. Učitelji i stručni time naše Škole svakodnevno su vam na raspolaganju te ukoliko imate potrebe slobodno nas kontaktirajte preko virtualnih učionica ili na e-mail: ured@os-djurdjevac.skole.hr. U privitku ove obavijesti dostavljam vam upute MZO o vrednovanju učenika te vas molim da se upoznate sa sadžajem iste. Također, obavještavam vas da je 10. travnja 2020. nenastavni dan u našoj Školi (proljetni odmor učenika – samo jedan dan, prema kalendaru rada Škole) te da će 18. travnja 2020. godine biti radna subota koja će se evidentirati po rasporedu sati od ponedjeljka.

Svima vam želim puno strpljenja i kvalitetnog rada te uz želje da se što prije vidimo u Školi!

ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content