NASLOVNICA / Novosti / Nastava na daljinu - vrednovanje učenika

Nastava na daljinu – vrednovanje učenika

Autor:

06. travnja 2020.

Obavijesti o izvođenju nastave na daljinu.

Poštovani roditelji i učenici,

Prije svega zahvaljujem vam na podršci i suradnji u protekla tri tjedna nastave na daljinu. Od samog početka vjerujem da je bilo i poteškoća u radu, no nadam se da su do sada one uspješno otklonjene. Učitelji i stručni time naše Škole svakodnevno su vam na raspolaganju te ukoliko imate potrebe slobodno nas kontaktirajte preko virtualnih učionica ili na e-mail: ured@os-djurdjevac.skole.hr. U privitku ove obavijesti dostavljam vam upute MZO o vrednovanju učenika te vas molim da se upoznate sa sadžajem iste. Također, obavještavam vas da je 10. travnja 2020. nenastavni dan u našoj Školi (proljetni odmor učenika – samo jedan dan, prema kalendaru rada Škole) te da će 18. travnja 2020. godine biti radna subota koja će se evidentirati po rasporedu sati od ponedjeljka.

Svima vam želim puno strpljenja i kvalitetnog rada te uz želje da se što prije vidimo u Školi!

ravnatelj, Danijel Domišljanović, prof.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content