NASLOVNICA / Novosti / Nastava na daljinu - obavijest

Nastava na daljinu – obavijest

Autor: Danijel Domišljanović

24. siječnja 2022.

Poštovani roditelji i učenici,

s obzirom na trenutno nepovoljnu epidemiološku situaciju u našoj Školi obavještavamo vas da se od utorka, 25. siječnja 2022. pa sve do kraja tjedna, u našoj Školi odvija nastava na daljinu. Učenici razredne nastave, predmetne nastave, Područnih škola i Odjela za učenike s teškoćama u razvoju nastavu će održati na navedeni način (online), u realnom vremenu (predmetna nastava) ili prema dogovorenim načinima komunikacije (razredna nastava, Odjeli za učenike s teškoćama), sukladno rasporedu sati. Informacije o obliku rada nakon ovog radnog tjedna biti će pravovremeno objavljene.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2022.

Regionalno natjecanje Sudoku prvenstva

Dana 26. studenog 2022., učenici Ana Zlatec i Daniel Jadanec sudjelovali su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

03. prosinca 2022.

Večer matematike 2022.

U srijedu 30.11.2022. i u četvrtak 1.12.2022. u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content