NASLOVNICA / Novosti / Nastava na daljinu - obavijest

Nastava na daljinu – obavijest

Autor: Danijel Domišljanović

24. siječnja 2022.

Poštovani roditelji i učenici,

s obzirom na trenutno nepovoljnu epidemiološku situaciju u našoj Školi obavještavamo vas da se od utorka, 25. siječnja 2022. pa sve do kraja tjedna, u našoj Školi odvija nastava na daljinu. Učenici razredne nastave, predmetne nastave, Područnih škola i Odjela za učenike s teškoćama u razvoju nastavu će održati na navedeni način (online), u realnom vremenu (predmetna nastava) ili prema dogovorenim načinima komunikacije (razredna nastava, Odjeli za učenike s teškoćama), sukladno rasporedu sati. Informacije o obliku rada nakon ovog radnog tjedna biti će pravovremeno objavljene.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content