NASLOVNICA / Novosti / Nastava na daljinu - obavijest

Nastava na daljinu – obavijest

Autor: Danijel Domišljanović

29. listopada 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

obavještavamo vas da se nakon jesenskog odmora učenika, za dane 4. i 5. studenoga 2021. (četvrtak i petak) u našoj Školi odvija nastava na daljinu. Učenici razredne nastave, predmetne nastave, Područnih škola i Odjela za učenike s teškoćama u razvoju nastavu će održati na navedeni način (online), u realnom vremenu (predmetna nastava) ili prema dogovorenim načinima komunikacije (razredna nastava), sukladno rasporedu sati. Redovna nastava u školskim klupama počinje 8. studenoga 2021.,a ukoliko epidemiološke preporuke budu drugačije na ovim ćete stranicama dobiti daljnje obavijesti.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content