NASLOVNICA / Novosti / Našim dragim mamama

Našim dragim mamama

25. svibnja 2017.

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, uz pomoć svojih učiteljica, pripremili su mamama bogat program u sklopu majčinog dana.

Izradili su crteže svojih mama, napravili čestitke, recitirali, pjevali i poklonili im cvijeće. Nakon priredbe mame su imale priliku družiti se međusobno i tako barem na kratko zaboraviti na svakodnevne brige i obaveze. Zatim su uslijedile sportske igre u dvorištu koje je pripremio učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Ivan Vrkić. Učenici i mame uživali su u zajedničkim igrama. Ovim putem zahvaljujemo se svim mamama koje su provele dan s nama i učitelju Ivanu Vrkiću na igrama koje nam je osmislio te se veselimo  ponovnom druženju.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]