NASLOVNICA / Novosti / Našim dragim mamama

Našim dragim mamama

25. svibnja 2017.

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, uz pomoć svojih učiteljica, pripremili su mamama bogat program u sklopu majčinog dana.

Izradili su crteže svojih mama, napravili čestitke, recitirali, pjevali i poklonili im cvijeće. Nakon priredbe mame su imale priliku družiti se međusobno i tako barem na kratko zaboraviti na svakodnevne brige i obaveze. Zatim su uslijedile sportske igre u dvorištu koje je pripremio učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Ivan Vrkić. Učenici i mame uživali su u zajedničkim igrama. Ovim putem zahvaljujemo se svim mamama koje su provele dan s nama i učitelju Ivanu Vrkiću na igrama koje nam je osmislio te se veselimo  ponovnom druženju.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]