NASLOVNICA / Novosti / Našim dragim mamama

Našim dragim mamama

13. svibnja 2018.

U petak  11.5.2018. učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju, uz pomoć svojih učiteljica, pripremili su mamama bogat program u sklopu Majčinog dana.

Izradili su crteže svojih mama, recitirali, pjevali i poklonili im cvijeće koje su izrađivali sa puno ljubavi. Zatim su uslijedile sportske igre  gdje su učenici zajedno sa mamama pokazali spretnost u nošenju loptica na reketu, nošenju lopte glavom i povlačenju užeta. Najslađi dio druženja bila je torta sa porukom „Mama, volim te“. Ovim putem zahvaljujemo se svim mamama koje su provele dan s nama i tako barem na kratko zaboravile na svakodnevne brige i obveze te se veselimo  ponovnom druženju.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.