NASLOVNICA / Novosti / Naši učenici uspješni na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture

Naši učenici uspješni na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture

05. ožujka 2018.

U Križevcima je u petak, 2.ožujka 2018. godine, održano 60. Županijsko natjecanje mladih tehničara. Uspješno je nastupilo troje naših učenika, Andrija Hrženjak, Antun Marić i Matea Ščuka.

I ove je godine naša škola imala svoje predstavnike i to u tri kategorije. U kategoriji Robotika drugo je mjesto u županiji osvojio Andrija Hrženjak (6. B), u kategoriji Robotsko spašavanje žrtve treće je mjesto osvojio Antun Marić (6. A) dok je Matea Ščuka (6. D) u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina osvojila 8. mjesto u županiji.

Učenike je pripremao i pratio učitelj Milan Kos.

Velike pohvale učenicima na uzornom predstavljanju naše škole i ostvarenim rezultatima.

učitelj tehničke kulture Milan Kos

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]