NASLOVNICA / Novosti / Naši učenici uspješni na Županijskom natjecanju iz kemije
Autor:
14. ožujka 2019.
Prošli je tjedan u Rasinji održano Županijsko natjecanje iz kemije. Na natjecanju je sudjelovalo dvoje učenika naše škole, Željko Zebec (8. D) i Petra Jančijev (8. D).
Učenici su vrlo uspješno prezentirali našu školu i postigli zapažene rezultate.
Željko Zebec osvojio je drugo mjesto u Županiji, a Petra Jančijev peto mjesto.
Njihova je mentorica učiteljica Nada Kožar.
Čestitke i pohvala za uporan i odgovoran rad kao i postignute uspjehe.
14. lipnja 2026.
Viktor Jakubovskij, učenik 2. c razreda je i ove godine ponio titulu najčitača OŠ Đurđevac. U prvom razredu pročitao je […]
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]