NASLOVNICA / Novosti / Naši učenici uspješni na 5. Županijskom natjecanju Modelarske lige

Naši učenici uspješni na 5. Županijskom natjecanju Modelarske lige

Autor:

03. svibnja 2018.

U subotu, 28. travnja 2018. godine, u Križevcima je održano 5. Županijsko natjecanje Modelarske lige Koprivničko-križevačke županije. Našu školu predstavljale su dvije ekipe (u ekipi su dva učenika). 

Pod šifrom 01 Brusilica nastupila je ekipa u sastavu Laura Kovačević (6. D) i Matea Ščuka (6. D). Učenici su osvojile treće mjesto i za nagradu osvojile paket šperploča i set pilica. Ekipu pod šifrom 02 Bušilica predstavljali su Ena Pleško (6. D) i Luka Perčulija (8. D) i osvojili su šesto mjesto. Učenike je pripremao učitelj Milan Kos.

Pohvaljujemo vesele i raspjevane ekipe na uzornom predstavljanju naše škole i osvojenim rezultatima.

Ostale obavijesti

27. ožujka 2023.

“Ljubičasti dan”-fotogalerija

Tijekom današnjeg dana učenici naše škole zajedno s učiteljima prigodno su obilježili “Ljubičasti dan” -dan podrške osobama oboljelih od epilepsije. […]

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content