NASLOVNICA / Novosti / Naši učenici uspješni na 11. Robokupu u Ivanić Gradu

Naši učenici uspješni na 11. Robokupu u Ivanić Gradu

Autor:

01. veljače 2018.

U Ivanić Gradu  je 27. siječnja 2018. održan 11. po redu Robokup na kojem su i ove godine sudjelovali učenici naše škole.

Natjecanje se sastojalo od dva zadatka, strujni krugovi (osnovni logički sklopovi) i robot pauk (sastavljanje robota pauka, programiranje robota, ručno navođenje robota i autonomno kretanje robota). Našu su školu vrlo uspješno predstavljale dvije ekipe. Ekipa 1 bila je u sastavu Andrija Hrženjak 6. b, Antun Marić 6. a i Luka Konjarek 6. b. Ekipa 2 nastupila je u sastavu Luka Carek 5. d, Patrik Fišer 5. a i Franko Mladić 6. b. Konačni rezultati bit će objavljeni na stranicama hztk .Mentor učenicima bio je učitelj Tehničke kulture Milan Kos koji je pohvalio učenike na uzornom predstavljanju naše škole.

Ostale obavijesti

28. rujna 2021.

Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna, jučer su učenici 7. a i 7. b razreda naše škole […]

27. rujna 2021.

Edukativni posjet Mađarskoj darovitih učenika naše škole

U Osnovnoj školi Đurđevac provodi se projekt pod nazivom „Encouraging and developing gifted kids for more advanced crossborder area” akronim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content